• evliliğe bakış açınız

  .
  tam bakıcam gözümün önüne nafaka geliyor.
  8 -1 ... masklavi
 • danıştay başkanının kızına yapılan müthiş torpil

  .
  sadece türkiye gibi ülkelerde görülebilecek torpildir.

  danıştay başkanını tanıyorsunuz; (bkz: zerrin güngör)
  ismini ilk defa duyanlar için şöyle hatırlatalım, kendisi önünde ilik olmayan cübbesini tayyip erdoğan'ın önünde iliklemeye çalışarak dünya hukuk tarihine girmiş kişidir;
  danıştay başkanının kızına yapılan müthiş torpil

  işte bu hanımefendinin tıpkı kendisi gibi hukukçu olan bir kızı var.

  henüz 2 gün önce hakimlik mesleğine kabulü yapılan ve elazığ hakimliğine tayin edilen gonca hatinoğlu.

  evet, sayın gonca hatinoğlu 2 gün önce elazığ hakimliğine tayin edilmiş, ama elazığ hakimliği görevinde sadece 24 saat görev yapmış(!) ve hemen akabinde üstün başarılarından ötürü terfi(!) almış ve yargıtay tetkik hakimliğine ataması yapılmış...
  danıştay başkanının kızına yapılan müthiş torpil

  sadece 24 saat.
  elazığ gibi yerden, yargıtay tetkik hakimliğine.

  üstelik bu hanımefendi henüz daha 2 günlük hakim.

  yani normal bir hakimin 10-15 sene üstün başarı gösterip belki gelebileceği bir makama sadece 24 saat içinde gelmiş...

  tebrikler...
  hukuk ülkesi(!) türkiye'ye hoş geldiniz...

  http://www.diken.com.tr/d...mesleki-deneyimi-bir-gun/
  21 ... tengir budun
 • allah yoksa bizi kim yarattı

  .
  Bence seni su arıtıcısı yarattı kanka sebilden damladın ve geliştin.
  3 ... mosinnagant
 • domestik ev hanimi

  .
  Bebeyimdir.
  Oley
  1 -2 ... hakan yavas
 • domestik ev hanimi

  .
  ooo mübârek nerlerdeydin sen özlettin kendini dediğim yazar.
  2 -1 ... bedreddin
 • domestik ev hanımına aşık olmak

  .
  sevdiği kızı adana'da bulan istanbullu bir erkeğin, dünyalar güZeli kocaman gözlü sevdiceğine gerçek aşkıdır.

  Yeni dokunmaya başlayan bir kilimin, yeniden resmedilmeye çalışılan bir tablonun ve bir zamanların kararsız, şıpsevdi, çapkın bir erkeğin yaşamı yeniden kucaklamasıdır onun uzayan aşk dolu kollarında. Yazıştıkça doyamaz, kanamaz olurdum verdiği lezzet-i pusulalarına. eylülde gelen bir kıvılcımdı anlık iletime düşen ilk aşk taneleri. istedikçe utanan, al hadi demekle uzatıp uzatmamak arasında kararsız, yanağından doya doya öptüğüm ilk kadındı. ve burada karşılaşmak imkansızı tarif etmekti hüzünle iç içe girmiş bir sevinci yaşamak ama hiç bilmeden.

  asudemin yüzü oval ve yumuşak çizgili, kocaman gülen gözleri su gibi berraktı. Heyecanlı olgun ve güzel bir yüzü var, kalem kullanan elleri çok nazenin ve toprağı anası gibi seven bir krizantem çiçeği o yalnızca.
  Ondan uzaklaştığımda geriye doğru dönüp baktığımda, seven kadının asil ve soylu duruşu vardı. Omuzları dik, başı arkaya yatık, gözleri beni algılayacak kadar aralıktı belki kalbinin getirdiği isimsiz gökyüzü...
  Dudakları sessizce güle güle dedi. aydınlık bir bekleyişin parıltısı vardı yüzünde.

  işte karşındayım, bu kez hiç ayrılmayacakmışcasına. Şimdi söyle bana krizantem çiçeğim beni sevecek misin. Yalnızca gerçek kadınların anlayacağı bir şekilde istersen mum alevine parmağımı hiç tereddüt etmeden tutabilirim.

  Yaşadığım müddetçe yalnız seni sevdim asude’m.
  Yalnız seni!

  Senin arsız’ın.
  9 -3 ... arsizz
 • askerde adama en çok koyan olaylar

  .
  Daha dun askere gelmis, hayatinda dogru duzgun silah tutamamis, gariban er ve erbaslar onunde el pence duruyor diye kendini bir bok sanan astegmenlerin, asb kidemli bascavuslara ahkam kesmeye calismalari. Ulan oglum sen kimsin ya? Senin gotunde bebek bezine sictigin bok derini eritirken, bu adamlar TSK bunyesinde cifil cifil mermi yakiyor, egitimlere gidiyor, dag das terorist ariyordu hayvan. Biraz hattini bil mk.!
  7 -1 ... geahpisipisi
 • ayrılan insanlar ne yapıyor

  .
  eğer hala seviyorlarsa, şiirlerde şarkılarda beraber oluyorlar. çok ilginç bir şey bu. sıradan bir birliktelik sonrasından bahsetmiyorum. eğer ortada büyük bir aşk varsa ayrılık sonrası cidden yakınını kaybetmiş gibi oluyorsun. ilk zamanlar, birlikte yaptığınız şeyler geliyor akla, en ufak anınızın geçtiği mekanlara gidemez oluyorsun. bu sıradan bir kafe belki ya da koskoca bir üsküdar sahili olabiliyor, belli olmaz. fotoğraflarına bakıyorsun kendini alıkoyamıyorsun. sabah uyandığında sürekli telefonuna bakıyorsun el alışkanlığı, günaydın yazmıştır diye. başka insanlarla birlikte olup acını biraz dindirmek istesen de yapamıyorsun. sigara içiyorsan daha fazla içiyorsun. ayrılık daha tazeyken arkadaşlarınla dertleşebiliyorsun ama aradan zaman geçtiyse onlara da anlatamıyorsun, çünkü onlar bilemezler ve senin teselliye ihtiyacın yok. kayboluyorsun, tarifsiz bir yalnızlık içerisine giriyorsun. aradan çok çok uzun zaman geçtiğinde artık aklına o kadar gelmemeye başlıyor. ama diyorum ya bir yakınını kaybetmişsin, yine de ufak şeylerle hatırlatıyor kendini sana. bir kitaba alınan küçük bir not görüyorsun, parkta kızına seslenen annesinin ağzından onun ismini duyuyorsun ya da haber okurken bir anda onun gündemle ilgili fikirleri geliyor aklına. ''o böyle böyle derdi'' diyorsun içinden. hayat normalleşiyor sana ve çevrendekilere. ama boğazında sürekli bir yumru kalıyor. sevgi bitiyor ama yumru kalıyor. mezarına gidip ağlamak istiyorsun ama mezarını da bilmiyorsun.
  21 -1 ... kuna
 • ruzgara karsi yuruyen adam

  .
  Hepinize selamı var!

  ruzgara karsi yuruyen adam
  19 ... ruzgara karsi yuruyen adam
 • sen kimseyi sevemezsin diyen psikolog

  .
  "Kuru bir yaprak gibi sürükleneceksin" diye devam eden psikologdur. Muhtemelen sizinle seansa başlamadan önce zeki müren dinlemiştir.
  14 ... ruzgara karsi yuruyen adam